Jeszcze kilka lat temu płyta plexi, czyli szkło akrylowe, była wykorzystywana tylko do w niektórych branżach. Obecnie ten materiał wykorzystywany jest w każdym obszarze naszego życia i z roku na rok zdobywa coraz więcej fanów i zwolenników. Plexi okazało się doskonałą alternatywą dla szła i stało się wyjątkowo popularne w reklamie. Dzięki niewysokiej cenie produkcji, dostępności oraz możliwości umieszczenia dowolnych treści jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów.

Do czego możemy wykorzystać plexi

  •         Element wystroju wnętrz – w przypadku tego typu materiałów wszystko zależy tylko od naszej kreatywności oraz potrzeb. Druk na plexi pozwala na wykonanie dowolnego projektu.
  •         Szyldy i podświetlane tablice – nie dość, że są bardzo wytrzymałe i odporne na działalnie czynników zewnętrznych to również prezentują się wyjątkowo estetycznie. Na pewno zwrócą uwagę każdej osoby, która będzie przechodzić obok.
  •         Napisy – wykonane z tego materiały są wyjątkowo efektowne. Możemy je wykorzystać przed wejściem do siedziby firmy, ale równie jako element wystroju wnętrza lub dekoracja
  •         Reklama outdoorowa – plexi doskonale sprawdzi się jako reklama zewnętrzna, dzięki temu, że słońce, deszcz czy śnieg nie wpłyną na jej wygląd
  •         Efektowne wykończenie ekspozycji sklepowej lub stoiska targowego – stojaki reklamowe z plexi lub tabliczki reklamowe to kolejne produkty wykonane z tego materiału. Są one doceniane i wykorzystywane nie tylko w stacjonarnych sklepach, ale również podczas targów branżowych.

Druk na plexi – główne zalety

Główną zaletą płyty plexi jest możliwość i łatwość pełnej obróbki. Dzięki temu staje się ona idealnym materiałem reklamowym. Pl20exi można w łatwy sposób zabarwić, dlatego doskonale możemy dopasować kolorystykę do barw związanych z naszą branżą. Druk na plexi (https://www.drukomat.pl/plexi-bezbarwna) wykonywany jest najczęściej przy użyciu technologii UV. Dzięki temu kolory są bardzo intensywne oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych. Materiały wydrukowane z plexi są łatwe do czyszczenia, a dzięki temu do utrzymania w doskonałej kondycji przez długi czas. Plexi możemy przyciąć do dowolnego kształtu.

Przygotowując materiały reklamowe oraz elementy wystroju naszej firmy starajmy się wybierać takie materiały, które, gwarantują estetyczny wygląd i jednocześnie zapewniają również duży stopień trwałości. Szczególnie istotne jest to w przypadku elementów reklamy zewnętrznej, które są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie te cechy posiada płyta plexi.

One Reply to “Do czego można wykorzystać plexi w reklamie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *